Intro

POLTOKEN (Symbol: POL) to waluta Nowej Polski.
Głównym celem POL TOKENA jest masowa adopcja krypto walut w Polsce oraz edukacja i promowanie wśród Polaków najbardziej innowacyjnych rozwiązań i technologii blockchain.
POLTOKEN jest krypto walutą przyszłości, stale rozwijaną i przygotowaną na potrzeby nowej ekonomii.

POLTOKEN to unikalna krypto waluta multiplatformowa, aktualnie jest dostępna na 3 platformach blockchain – EthereumWaves Platform oraz Turtle Network.

Jednym z głównych celów POL jest stworzenie własnej niezależnej platformy i rozwiązań, pozostając jednocześnie walutą dostępną i łączącą najbardziej innowacyjne platformy blockchain świata.

Kolejnym celem jest projekt Nowa Polska, którego zadaniem jest stworzenie nowego kompletnego ekosystemu dla Polski z wykorzystaniem blockchain.

Info

POLTOKEN to pierwsza Polska multiplatformowa krypto waluta korzystająca z najnowszych technologii dostępnych na rynku, która jednocześnie tworzy swoje własne innowacyjne rozwiązania i wyznacza nowe kierunki na rynku krypto walut. Cechy POL to Stabilność, Szybkość, Bezpieczeństwo, Decentralizacja i Wolność dla wszystkich.

POLTOKEN jest Polską kryptowalutą opartą na najszybszej na świecie platformie blockchain.

Sprawdzony, bezpieczny, stabilny i najszybszy na świecie silnik Waves Platform umożliwia bezpieczne płatności w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, możliwe jest wykonywanie natychmiastowych transakcji, zarówno tych prostych i codziennych, jak np. zapłata za zakupy w sklepie, jak i większych, skomplikowanych transakcji. W porównaniu z płatnościami wykonywanymi z pomocą innych krypto walut, których potwierdzenie trwa od kilku minut do czasem parę godzin a w przypadku przeciążenia sieci nawet dni, jest to prawdziwa rewolucja.

POL jest pierwszą Polską multi-platformową krypto walutąPOL jest dostępny na zdecentralizowanej giełdzie i platformie Waves PlatformEthereum oraz Turtle Network co sprawia, że jest odporny m.in. na ataki hakerskie i wprowadzają mnóstwo udogodnień dla uczestników rynku. Zdecentralizowane giełdy to przyszłość handlu krypto walutami.

POL to prawdziwy pieniądz przyszłości, który z powodzeniem może zastąpić dotychczasowe, tradycyjne waluty. Zamierzamy przeprowadzić jego masową adopcję w Polsce. POLTOKENA mogą używać nie tylko Polacy mieszkający w Polsce lub poza jej granicami, ale również ludzie z całego świata zainteresowani jego multi-funkcjonalnościami. Tworzymy pełny ekosystem bazujący na POL. Powstaje specjalna platforma rynkowa, na której każdy będzie mógł zaoferować swoje usługi lub produkty. Osoby prywatne oraz małe i duże firmy, nie tylko z Polski, ale z całego świata. Będzie to świetna okazja dla małych producentów i firm, które jeśli tylko zechcą wykorzystać swoją szansę, mogą prześcignąć konkurencję. Na naszej platformie każdy będzie mógł oferować usługi i produkty na równych zasadach wolnego rynku, globalnie docierając do całego świata.

POL będzie promował najlepsze polskie produkty i usługi na całym świecie. Każdy, nawet mały wytwórca, będzie mógł podjąć z nami współpracę. Będziemy wspierać nowe polskie inicjatywy, technologie i ich twórców, którzy często nie otrzymują tego wsparcia od polskich organizacji, a bez niego nie mogą rozwijać swoich, często rewolucyjnych dla świata, projektów, zmuszeni szukać źródeł finansowania w innych krajach, sprzedawać im swoje pomysły, by była możliwa ich realizacja. Dzięki POL TOKENOWI mamy możliwość wsparcia każdego wartościowego produktu, pomysłu lub usługi. Chcemy pokazać światu to co w naszym kraju jest dobre i budować w ten sposób pozytywny wizerunek Polski.

Płatności dokonywane z użyciem POL są w pełni zabezpieczone. Udostępniona zostanie aplikacja mobilna do obsługi środowiska, z jej pomocą będzie można się komunikować i dokonywać transakcji. POL Token będzie nie tylko wykorzystywany do płatności i zakupów odbywających się w Internecie. Chcemy, by nasz system był prosty w nauce i obsłudze, tak by każdy mógł z niego korzystać. Od prostych, codziennych płatności za przysłowiową bułkę w piekarni, po skomplikowane, duże transakcje finansowe.

Płatności będzie można wykonywać poprzez aplikacje mobilne, ale będzie również dostępna opcja zapłaty tradycyjnej, za pomocą wydrukowanego portfela. Stworzymy i udostępnimy środowisko do wykonywania tych transakcji. Każdy kto do nas dołączy będzie mógł z niego korzystać. Sklepy internetowe i stacjonarne, małe i duże firmy. Chcemy by POL stał się polską walutą przyszłości, używaną przez wszystkich.

Korzystamy z najnowocześniejszych dostępnych zabezpieczeń, dzięki temu masz pewność, że Twój wallet i środki są bezpieczne. Możesz pobrać portfel na urządzenia mobilne z systemem Android i IOS, dostępne są też Wallety na środowiska Windows, Mac, Linux oraz wallety webowe – Wallety online działające w każdej przeglądarce internetowej.

POLTOKEN to jednak coś więcej, niż nowa forma pieniądza. Chcemy, by dzięki niemu ludzie mogli zdobyć dla siebie więcej wolności. Będziemy współpracować z organizacjami wolnościowymi i wspierać oddolne inicjatywy wolnościowe, projekty które pomogą zmienić naszą przyszłość i stworzyć podstawę Nowej Polski.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych naszym projektem, chcemy tworzyć go wspólnie z Wami. Dołącz do naszej międzynarodowej społeczności już dziś i weź udział w wyjątkowym Polskim projekcie, który odmieni naszą rzeczywistość!

Roadmapa

POLTOKEN.PL 2020-2022

POLTOKEN.PL ROADMAPA

  • Rozpoczęcie handlu na Waves.Exchange – 2Q 2020
  • Rozpoczęcie handlu na Turtle Network DEX – 2Q 2020
  • Rozpoczęcie handlu na Giełdzie ETH – 3Q 2020
  • SKLEP POLTOKEN.PL – 3Q 2020
  • Otwarty POL MARKET – dla wszystkich produktów i usług – 4Q 2020
  • Start projektu NOWA POLSKA – 4Q 2020
  • POLTOKEN.PL Wallet – 2021 TBA
  • POLTOKEN.PL Aplikacje i Gry – 2021 TBA
  • POLTOKEN.PL Niezależny Własny Blockchain – 2022 TBA

Specyfikacja

Nazwa krypto waluty: POLTOKEN.PL
Krótka nazwa: POL
Symbol: POL
Maksymalna ilość: 100000000 POL (sto milionów POL)
Limitowana ilość, więcej POL nie powstanie.
Ilośc miejsc po przecinku: 8
Technologia: Multiplatform Token, Waves Platform, ERC-20 Ethereum, Turtle Network.

Dystrybucja

Aktualna dystrybucja POL uwzględniająca poprzednie sprzedaże oraz airdropy na poszczególnych platformach:

Waves Platform: http://dev.pywaves.org/assets/Fx2rhWK36H1nfXsiD4orNpBm2QG1JrMhx3eUcPVcoZm2

Turtle Network: http://statistics.turtlenetwork.eu/assets/DiBtP52GhwJrbwQCRTdiEmDmnS43UPb83rRJyCNFKhzZ

Ethereum: https://etherscan.io/token/0x9b1270905d2ce161132e3c5d74da4c2f3d2ab7b2#balances

Wallet

Bezpieczny Wallet lub po polsku Portfel POLTOKENA, w którym będziesz trzymać swoje środki, możesz utworzyć na jednej z trzech obsługiwanych sieci, zależnie od preferencji i potrzeb, na dowolnym urządzeniu.

Waves Platform Wallet

Web Wallet Online: https://waves.exchange
Windows Wallet: https://waves.exchange/files/Waves.Exchange.zip
MacOS Wallet: https://waves.exchange/files/Waves.Exchange.dmg
Linux Wallet: https://waves.exchange/files/Waves.Exchange.deb

Android Wallet: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wavesplatform.wallet
iOS Wallet: https://apps.apple.com/us/app/waves-exchange/id1233158971
Ledger Hardware Wallet: https://www.ledger.com/waves-wallet
Oficjalna strona: https://wavesplatform.com

Ethereum Wallet

Metamask Wallet: https://metamask.io
MyEtherWallet: https://www.myetherwallet.com
Trust Wallet: https://trustwallet.com
Ledger Hardware Wallet: https://www.ledger.com/erc20-wallet
Oficjalna strona: https://ethereum.org

Turtle Network Wallet

Web Wallet Online: https://client.turtlenetwork.eu
Android Wallet: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tn.wallet
Oficjalna strona: https://turtlenetwork.eu

Linki

OFICJALNA STRONA: https://poltoken.pl
TELEGRAM: https://t.me/poltoken
FACEBOOK: https://facebook.com/poltoken
TWITTER: https://twitter.com/poltoken
INSTAGRAM: https://instagram.com/poltoken
YOUTUBE: https://youtube.com/poltoken